Anasayfa           Ürünler            Referanslar              İletişim

 

 

 

 

 

     BASKISIZ KOLİ BANTLARI
  
Şeffaf , beyaz ve kahverengi olmak üzere üç ana zeminde üretilmekte olup; tam yapışma özelliği, dayanıklılık ve yapıştığı yüzeyi tam kavrayarak kolinin açılmasını önler.

   
BASKILI AMBALAJ BANTLARI
   İstenilen ebatta ve renklerde logo, yazı, resim, amblem, adres, taşıma talimatı vs. bilgilerin yer aldığı; içten baskı sistemi ve yüksek yapışma gücü ile 4 renge kadar baskılı olarak üretilmektedir.
   Baskılı koli bantları; ambalajınızı görsel açıdan zengin bir promosyon aracına dönüştürür.
   Baskılı bant ile kolilenmiş ürününüz firmanızın reklamını yapmaya yardımcı olur, bantın üzerinde kolinin taşınması veya muhafazası için gerekli bilgileri veya talimatları yazdırarak nakliye sırasında güvenliğini arttırır. Ayrıca kolilerinizin müşteriye ulaşma süresi içerisinde, izinsiz açılmayı önleyebildiği için koruyucudur.
   Bunun yanı sıra Baskılı Bantlar, daha çabuk farkedilerek dikkat çektiğinden, kolilerinizin kaybolma riskini azaltarak daha güvenli teslim edilmesini ve kolilerinizin daha şık görünerek karşı tarafta olumlu bir izlenim bırakmanızı sağlar. Bu da şirketinize duyulan güven ve saygınlığın artmasına yardımcı olur.
                                      

EBATLAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 


GERİ

 

Anasayfa           Ürünler            Referanslar              İletişim

 
 

© copyright 2007 ToBEline